Wypełnij formularz zgłoszeniowy, jeśli chcesz uczestniczyć
w Customer Care Festival 2020 bezpłatnie.

Do końca rejestracji pozostało:

  • 00DNI
  • 00GODZIN
  • 00MINUT
  • 00SEKUND
Pomocne informacje:

Akredytacja to nic innego jak bezpłatna, dwudniowa wejściówka upoważniająca do wejścia na teren wydarzenia oraz skorzystania z przerw kawowych i innych atrakcji przewidzianych w wariancie bezpłatnym konferencji.

W warsztatach 1. i 2. dnia trwania festiwalu mogą brać udział wyłącznie osoby z biletami płatnymi. Nie planujemy sprzedaży biletów wyłącznie na warsztaty.

Jako posiadacz biletu płatnego możesz skorzystać nie tylko z nieograniczonego wejścia na teren wydarzenia, ale także skorzystania z oferty lunchowej.

Na wieczorną imprezę integracyjną mogą wejść wyłącznie osoby posiadające odpowiedni bilet.

Jeśli masz bilet bezpłatny, aby wejść na imprezę integracyjną musisz kupić bilet. W cenie takiego biletu - poza wejściem - także wina, piwo, drinki, napoje i przekąski. Dodatkowo muzyka i stand-up.

Dostęp do nagrań wideo będą mieć wyłącznie posiadacze biletów płatnych. Nagrywane będą wyłącznie wystąpienia na scenie w sali plenarnej.

Nie planujemy transmisji wystąpień prelegentów, paneli dyskusyjnych etc. Materiały wideo będą dostępne wyłącznie dla uczestników z biletami płatnymi.

nowe doświadczenia
i wiedza

dla posiadaczy biletów PLUS i PREMIUM przygotowaliśmy wiele krótkich warsztatów, które odbywać się będą równolegle w mniejszych grupach. Bez obaw nie przegapisz niczego - otrzymasz nagranie video z głównej sceny!

luźna atmosfera

od początku stawiamy na nieformalny styl wydarzenia, który sprzyja nieskrępowanemu networkingowi. Naszych gości obowiązuje styl casual. Wszak to festiwal, a nie gala wręczenia Oskarów transmitowana w wielu stacjach telewizyjnych 🙂

pełna rejestracja video

dla posiadaczy biletów PLUS, oraz PREMIUM zapewniamy dostęp do nagrań video wszystkich wystąpień na scenie głównej. Oznacza to, że bez przeszkód posiadacze tych biletów mogą skorzystać z bezpłatnych dla nich warsztatów!

Wypełnij uważnie cały formularz. Na podstawie informacji w nim zawartych podejmiemy decyzję o przyznaniu Tobie prawa do bezpłatnego uczestniczenia w naszym wydarzeniu.

Uwaga: Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z przyznaniem bezpłatnej akredytacji!

Adres e-mail zostanie umieszczony na e-wizytówce, którą uczestnik będzie się posługiwał przez oba dni trwania festivalu.